Драган Симовић: Србство и србска азбука
Заиста, нема ни случаја ни случајности!
Сви они медији, како штампани тако и елктронски, који ружно говоре и пишу о Србству и Србији, користе латинштину.
Без изузетка!
Додуше, има и појединих (веома ретких) латиничних медија који, повремено, лепо говоре и пишу о Србији и Србству, али, по правилу, сви они који без престанка сатанизују Србство и Србију – користе латинштину!
Писмо је знак распознавања.
Кад видим латинични медиј (мада је правилније рећи медијум, али се ова неправилност већ одавно одомаћила у србском језику), ја знам да иза тог медија, негде у дубокој позадини, стоје подмукли, потуљени и лукави непријатељи свеколиког Србства.
Мржња наших заклетих врага и душмана према нама преноси се и на све што је србско: на писмо, културу, уметност и духовност.
Понављам: нема ни случаја ни случајности!
Латинштина је национално писмо свих наших врага и душмана, од првог до последњег.
И ово још да знате: ниједан од наших вековних, заклетих и потуљених злотвора никада није ни користио неко друго писмо.
У начелу, Србин који прихвата латинштину као своје писмо, и несвесно пориче властито Србство, властите корене.
Пробуђен и освешћен Србин, гле! србску азбуку користи у преписци са својим саплеменицима и сународницима, а латинштину само онда када пише на туђем језику (енглеском, немачком, француском, шпанском, турском, итд.) чије основно писмо и јесте – латинично!

