Душица Милосављевић: Вилин цитат


„Живим сан , друго ми преостало није,

све победе против себе водим,

мрак је прешао у дан ,

када се из пепела поново нов родим!“,

слушала је вила ратничку арију …

.

-слика Шишкин-

Један коментар

  1. Радогост's avatar
    Радогост

    Прелепа песма!!! Јако прелепооооо!!! Ти си Чаривна Вила!!! 🙏🙏🙏❤️🔥❤️🌞

Постави коментар